A jsem tu

14. února 2018 v 6:03 | Demorales
Do Mexika jsem dorazila něco po sedmé hodině večer. Bylo příjemné vidět aztécké rysy v obličejích letištního personálu. A jsem tu! Pasová kontrola byla celkem pomalá, bylo nás totiž několik letadel z Evropy. Kufr dorazil také bez problému i když mezi posledními.
Pamatuji si, že dříve se při průchodu celnicí, musel zmáčknout knoflík, který náhodně rozsvítil buď zelené nebo červené světlo. Zelené světlo znamenalo volný průchod, červené celní prohlídku. Dnes už žádné světélko nehrozí, a když mě strašili, že všechny zavazadla procházejí rentgeny, já viděla jen volný průchod. Prošla jsem do haly plné čekajících lidí.
Letadlo přistálo na terminálu T1, což je starý terminál spojený s novým terminálem T2 nadzemním vláčkem. Překvapilo mě jak jsou oba terminály od sebe vzdálené. Komplikace je, že do vláčku nepustí člověka bez palubky, ale ukecala jsem je na to, že tam mám rezervovaný hotel a zítřejší ranní spoj.
Tady je důležité zmínit, že směnárny mají daleko lepší kurz na T1 než na T2. No, já měnila až na T2, protože v noci se mi na T1 zpátky nechtělo.
T2 je letištní hala otevřená v roce 2012, je obrovská moderní a přímo uprostřed se nachází hotel NH Collection. Noc zde stála 3223 pesos, což je 155 USD, servis odpovídající, dokonce mají i bazén. Co mi vadilo, byl umělý vzduch klimatizace. Hotel je v letištní hale a s výhledem na lemující zeď.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Emo.Gothic.Queen Emo.Gothic.Queen | Web | 14. února 2018 v 13:57 | Reagovat

Tak si to užij

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama